ПОЛИТИКА и ОБЩЕСТВО

Общественно-политический форум
 
ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ГалереяГалерея  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Самые активные темы
Как ты сейчас накрашена?
Дом, семья
Зеленый чай может дать пользу желающим похудеть
Что лучше DAEWOO LANOS или ВАЗ 21115
Платные клиники Киева
Гадания на картах Таро
Как сохранить интим в семье?!
Дом 1000 духов
Заработок в сети
Игры Игры Игры
Последние темы
» Подарок ребенку планшет
Вчера в 9:08 pm автор Devochka

» Сигнализация
Ср Фев 20, 2019 1:28 pm автор Devochka

» Сальса!!!!!
Вт Фев 19, 2019 12:24 pm автор kreker

» Продукты для диабетиков
Вт Фев 19, 2019 12:21 pm автор kreker

» Хобби - танцы
Вт Фев 19, 2019 11:09 am автор Solana

» 18 советов, как похудеть без диет
Пн Фев 18, 2019 10:15 am автор kreker

» Приятные мелочи ко Дню Валентина
Вс Фев 17, 2019 1:57 pm автор Малибу

» Дайте совет
Вс Фев 17, 2019 1:49 pm автор Малибу

» Коньки на крышу
Пт Фев 15, 2019 3:38 pm автор Дима

Пользователи, открывшие больше всего тем
Надежда Троян
 
Василий Сердюк
 
Admin
 
spiker
 
Агата Петровко
 
Елена Толокно
 
Розалинда Мялковская
 
Klonman
 
Юрий Жаров
 
Lady girl
 
Статистика
Всего зарегистрированных пользователей: 142
Последний зарегистрированный пользователь: Vladimir2314

Наши пользователи оставили сообщений: 1557 в 937 сюжете(ах)
Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 3, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 3

Нет

Больше всего посетителей (106) здесь было Вт Авг 01, 2017 7:49 pm
Ключевые слова
телефон кейтеринг ворота подарок вакансии работу Работа шины спорт книги одежда дети танцы помощь кредит двери
Февраль 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
КалендарьКалендарь

Поделиться | 
 

 Як дізнатися, що любов справжня?

Перейти вниз 
АвторСообщение
Надежда Троян

Надежда Троян

Сообщения : 247
Дата регистрации : 2011-12-11
Возраст : 33
Откуда : Киев

СообщениеТема: Як дізнатися, що любов справжня?   Чт Янв 26, 2012 12:26 pmТаємниця, страх, при­го­да, ба­жан­ня, по­чут­тя пов­но­ти жит­тя - п'ять надійних критерій які до­по­мо­жуть дізнатися, що лю­бов - справ­ж­ня.
Що ж таке кохання? По­чут­тя, яке здат­не нас на­зав­ж­ди зро­би­ти щас­ли­ви­ми? Зви­чай­но ні, відповідає психоаналіз. Лю­бов, як­що во­на справ­ж­ня, аж ніяк не дає безтурботності.
Навіть ко­ли спадає по­чат­ко­вий за­хват від злит­тя душ, во­на, всу­пер­еч розхожій думці, не заспокоюється - во­на хвилює і вражає нас, таємничим чи­ном сплітаючи дві долі в єдиний сю­жет, який логіці не піддається. Роз­гля­не­мо кілька йо­го гра­ней.
1. Відчувати в іншому таємницю
Лю­бов - за­гад­ка і для тих, хто нею охоп­ле­ний, і для тих, хто стає її свідком. Ми ба­чи­мо, відчуваємо її, але не розуміємо. Чому? Та то­му, що узи, що зв'язу­ють нас з ко­ха­ною лю­ди­ною, нез'ясовані.
До то­го, ко­го ми лю­би­мо по-справ­жньо­му, нас тяг­нуть не тільки йо­го виг­ляд (кра­са, схожість з ки­мось) і не тільки об­ра­зи або цінності, які він для нас символізує (бать­ко, ма­ти, вла­да, гроші), але таємниця, яку ми в ньо­му відчуваємо. Її не­мож­ли­во на­зва­ти сло­ва­ми, але во­на ніби звертається до всьо­го то­го, що ми самі таємно зберігаємо у се­бе в душі - ту­гу за тим, чо­го не­до­от­ри­ма­ли в дитинстві, якесь несвідоме страждання...
Двоє лю­дей, навіть зли­ва­ю­чись в єдиному почутті, все ж за­ли­ша­ють­ся окре­ми­ми людь­ми - ко­жен зі своїм внутрішнім світом, своєю таємницею. Лю­бов зачіпає ту час­ти­ну нашої особистості, яка не­знай­о­ма нам са­мим. В душі у кож­но­го з нас таїться част­ка згубної порожнечі, здатної нас зруй­ну­ва­ти.
Лю­бов - не що інше, як зустріч двох страж­дань, двох не­доско­на­лос­тей. У любові ми ділимося з іншою лю­ди­ною тим, чо­го болісно не вистачає нам са­мим». Справ­ж­ня лю­бов виражається не про­хан­ням: «Дай мені те, що є в те­бе і чо­го бракує мені», а швид­ше виз­нан­ням: «Мені подобається знай­де­ний то­бою шлях до зцілення, то, як ти справляєшся зі своєю бідою».
І тут аб­со­лют­но ні при чо­му ле­ген­да про «двох по­ло­вин­ок», згідно якої лю­бов, єднаючи нас в ціле, тим са­мим ро­бить нас щас­ли­ви­ми!
Са­ме в та­ко­му поданні і криється при­чи­на роз­па­ду ба­гать­ох подружніх пар. Ко­ли лю­ди­на помічає, що, не­зва­жа­ю­чи на любовні відносини, все ж відчуває якусь незадоволеність жит­тям, вона мо­же вирішити, що прос­то не знай­шла «свою по­ло­вин­ку» і по­ви­нна змінити парт­не­ра. Але це, зрозуміло, не так. Лю­би­ти по-справ­жньо­му - зна­чить зізнатися: «Ти ме­не цікавиш».
2. Боятися його втратити
Лю­би­ти - означає бо­я­ти­ся. Причому постійно. У своїй роботі «Не­вдо­во­лен­ня куль­ту­рою» Фрейд пояснює це так: ми впадаємо в залежність від іншого, то­му що постійно потребуємо то­го, щоб він підтримував нас у на­шо­му існуванні. Звідси і страх втрати.
Лю­бов передбачає ри­зик. Це по­чут­тя за­па­мо­роч­ли­ве, ча­сом нас навіть тяг­не відкинути йо­го, відштовхнути: лю­ди­на, бо­я­чись си­ли своєї любові, мо­же її зруй­ну­ва­ти або ж при­мен­ши­ти її значимість, за­ну­рив­шись у спра­ви, які підкріплять її самодостатність. Все це - щоб за­хис­ти­ти­ся від ля­ка­ю­чої вла­ди над на­ми іншої лю­ди­ни.
Ад­же, як підкреслював Фрейд, Ерос і Та­на­тос нерозлучні: я люб­лю те­бе - я те­бе руй­ную. Ерос - це на­ше ба­жан­ня з'єднатися один з од­ним у лю­бов­но­му почутті; Та­на­тос - по­тяг до смерті, яке підштовхує нас розірвати цей зв'язок, щоб на­ше «Я» за­ли­ша­ло­ся всемогутнім. І так як лю­бов ве­де нас за межі са­мих се­бе, на­ше «Я» з нею бо­реть­ся.
Важ­ко відмовитися від са­мо­го се­бе. Лю­бов зав­ж­ди при­но­сить му­ки. Во­на зачіпає са­ме на­ше єство - те, що ми є в цьо­му світі. Це усвідомлюють ли­ше деякі. Опи­нив­шись наодинці, во­ни на­со­лод­жу­ють­ся їм, то­му що відчувають се­бе за­хи­ще­ни­ми від пов'яза­но­го з лю­бов'ю імпульсом смерті. Але як­що нам вдається по­до­ла­ти тер­зан­ня і роз­брат любові, ми вступаємо в інший, чу­до­вий простір, де по­чут­тя розкривається з но­вою си­лою.
Справ­ж­ня лю­бов - не бізнес-кон­тракт. Її ша­ленст­во не­се не­без­пе­ку для обох партнерів. Не вар­то за­бу­ва­ти про це, як­що нас відвідують сумніви, як­що здається, що нас «роз­лю­би­ли». Як­що інший намагається відсторонитися, це не зав­ж­ди означає, що він не лю­бить. Мож­ли­во, він прос­то боїться втра­ти­ти се­бе.
3. Готовність йти в невідомість
У любові ніщо не ви­зна­че­но заздалегідь. Ніхто з нас не мо­же ні га­ран­ту­ва­ти сталості взаємних почуттів, ні пе­ред­ба­чи­ти по­даль­ше жит­тя і роз­ви­ток відносин з ко­ха­ною лю­ди­ною. Ми звич­но вважаємо, що при­страсть спо­чат­ку займається, а потім пе­ред­ба­чу­ва­но йде на спад, але це ли­ше упе­ред­жен­ня.
Ко­хан­ня у своєму роз­вит­ку мо­же йти і по висхідній. По­лю­бив, ми вступаємо у світ, в яко­му не владні во­ля і ро­зум. І на цьо­му шля­ху нам до­ве­деть­ся прой­ти зовсім різні відрізки. Зви­чай­но, од­но­го ра­зу злетівши до вер­шин щас­тя, потім ми по кон­трас­ту мо­же­мо відчути, що падаємо в прірву.
Але як­що ми заздалегідь переконані в то­му, що лю­бов зав­ж­ди ненадійна, це означає ли­ше те, що на­ше ми­ну­ле заважає нам вірити в се­бе і в іншу лю­ди­ну. Щоб лю­би­ти по-справ­жньо­му, тре­ба май­же повірити в чу­до. Фрейд го­во­рить про очікування, ви­ко­на­но­му віри. Тре­ба підтримувати во­гонь, що здат­ний розгорітися зно­ву, не ви­ма­га­ю­чи негайного спа­ла­ху. Прий­ма­ти незвідане, бу­ти тер­пля­чи­ми...
4. Відчувати бажання
Немає жод­них сумнівів: лю­би­ти лю­ди­ну - зна­чить ба­жа­ти її. Більше то­го, підтверджує Жан-Жак Московіц: «Фізична близькість і справді допомагає нам лю­би­ти. Без обміну лас­ка­ми в любові залишається не­ви­ко­на­ним щось важ­ли­ве.
Коханці, гли­бо­ко люб­лять один од­но­го, от­ри­му­ють від сек­су особ­ли­ву на­со­ло­ду. В акті любові зникає різниця полів: двоє зли­ва­ють­ся воєдино. Са­мим їх чле­нам вже не надається самостійної цінності - у за­ко­ха­них у хви­ли­ни пристрасті од­не тіло на двох. На­со­ло­да все­перемагаюча.
Без любові ми мо­же­мо знай­ти в сексі роз­ряд­ку, за­до­во­лен­ням зня­ти на­пру­гу, але, щоб на­со­ло­ди­ти­ся цілком, потрібно лю­би­ти по-справ­жньо­му. Ко­ли ми лю­би­мо, ми досягаємо інших вер­шин на­со­ло­ди.
А як­що ба­жан­ня слабшає, чи означає це кінець ко­хан­ня? Зовсім ні: бу­ва­ють щасливі хви­ли­ни, ко­ли нам до­сить і то­го, що ко­ха­ний існує, що він прос­то є.
Про­те є жінки, які відокремлюють лю­бов від сек­су­аль­но­го ба­жан­ня і по­за та­ких моментів блаженна споглядальність. Спра­ва не в то­му, що їхні по­чут­тя слабші. Навпаки. Во­ни бо­ять­ся, що, віддавшись любові над­то самовіддано, мо­жуть у ній зник­ну­ти.
Цілком ймовірно, їх сковує якась невирішена про­бле­ма ди­тинст­ва, ідеал любові, за­над­то тісно пов'яза­ний з об­ра­зом бать­ка. Відчуваючи силь­не по­чут­тя, ці дорослі жінки не­мов зно­ву ста­ють ма­лень­ки­ми дівчатками ... і те що відбувається стає схо­жим на інцест. Для них на пер­ший план ви­хо­дить об­раз бать­ка, мож­ли­во, в якості за­хис­ту від стра­ху роз­чи­нен­ня в тілесній близькості.
Такі жінки шу­ка­ють при­тул­ку в любові-обожнюванні і остерігаються сек­су­аль­них відносин. Во­ни да­ють се­бе при­ру­чи­ти ли­ше по­сту­по­во, про­хо­дя­чи стадію менш близь­кого фізичного зв'яз­ку - обіймів, які до­зво­ля­ють ото­чи­ти улюб­ле­но­го лас­кою, не­мов нес­ти йо­го всередині се­бе. А ко­ли ба­жан­ня повертається, сек­су­аль­ний по­тяг невідворотно слідує за ним. При­пли­ви і відливи любові ніколи не зу­пи­ня­ють­ся у своєму вічному русі.
5. Відчувати повноту життя
Бу­ти ко­ха­ним - зна­чить відчувати, що маєш пра­во на існування. Справ­ж­ня лю­бов - це не­пов­тор­не відчуття виправданості сво­го бут­тя в цьо­му світі, це ілюзія, що на­ше ко­хан­ня - єдине.
Лю­бов повертає нас у ста­но­ви­ще ди­ти­ни, впев­не­но­ї у своїй всемогутності, пе­ре­ко­на­но­ї в то­му, що, як­би її не бу­ло на світі, ми­ру бра­ку­ва­ло б чо­гось важ­ли­во­го. Ви­би­ра­ю­чи один од­но­го, ми ро­би­мо один од­но­го обра­ни­ми.
Про­во­дя­чи різницю між справжнім ко­хан­ням і лю­бов'ю-ми­ло­сер­дям, спрямованими на бла­го ближньо­го, Фрейд використовує біблійну те­му Обраного, Месії. У любові ми наділяємо іншого особ­ли­вою значущістю. Ми визнаємо йо­го без­пе­реч­ну важливість: поважаємо йо­го, цінуємо, віримо, що він незамінний. Ми зро­би­ли знахідку, знайш­ли скарб. Ми вже не самі на світі.
Інша лю­ди­на при­но­сить нам свій світ, відкритість іншим горизонтів, по­чут­тя, яких ми не відчували з та­кою жвавістю до зустрічі з ним. Ми не­мов прокидаємося до но­во­го жит­тя.
У нас з'являється відчуття без­пе­ки - ад­же він зміг розгледіти на­шу цінність. Лю­бов допомагає знай­ти сенс існування. Ко­ли ми лю­би­мо по-справ­жньо­му, ми гостріше відчуваємо, що жи­ве­мо.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Nimfa

Nimfa

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2014-08-03
Возраст : 33
Откуда : Киев

СообщениеТема: Re: Як дізнатися, що любов справжня?   Вс Авг 03, 2014 3:50 pm

відчути це серцем Smile 
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
 
Як дізнатися, що любов справжня?
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
ПОЛИТИКА и ОБЩЕСТВО :: Семья и домашние хлопоты :: Любовь и отношения-
Перейти: