ПОЛИТИКА и ОБЩЕСТВО

Общественно-политический форум
 
ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ГалереяГалерея  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Самые активные темы
Как ты сейчас накрашена?
Дом, семья
Зеленый чай может дать пользу желающим похудеть
Что лучше DAEWOO LANOS или ВАЗ 21115
Платные клиники Киева
Гадания на картах Таро
Как сохранить интим в семье?!
Дом 1000 духов
Заработок в сети
Игры Игры Игры
Последние темы
» Подарок ребенку планшет
Вчера в 9:08 pm автор Devochka

» Сигнализация
Ср Фев 20, 2019 1:28 pm автор Devochka

» Сальса!!!!!
Вт Фев 19, 2019 12:24 pm автор kreker

» Продукты для диабетиков
Вт Фев 19, 2019 12:21 pm автор kreker

» Хобби - танцы
Вт Фев 19, 2019 11:09 am автор Solana

» 18 советов, как похудеть без диет
Пн Фев 18, 2019 10:15 am автор kreker

» Приятные мелочи ко Дню Валентина
Вс Фев 17, 2019 1:57 pm автор Малибу

» Дайте совет
Вс Фев 17, 2019 1:49 pm автор Малибу

» Коньки на крышу
Пт Фев 15, 2019 3:38 pm автор Дима

Пользователи, открывшие больше всего тем
Надежда Троян
 
Василий Сердюк
 
Admin
 
spiker
 
Агата Петровко
 
Елена Толокно
 
Розалинда Мялковская
 
Klonman
 
Юрий Жаров
 
Lady girl
 
Статистика
Всего зарегистрированных пользователей: 142
Последний зарегистрированный пользователь: Vladimir2314

Наши пользователи оставили сообщений: 1557 в 937 сюжете(ах)
Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 3, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 3

Нет

Больше всего посетителей (106) здесь было Вт Авг 01, 2017 7:49 pm
Ключевые слова
танцы одежда вакансии книги Работа шины помощь дети кредит двери телефон ворота кейтеринг подарок спорт работу
Февраль 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
КалендарьКалендарь

Поделиться | 
 

 Секс після перерви

Перейти вниз 
АвторСообщение
Надежда Троян

Надежда Троян

Сообщения : 247
Дата регистрации : 2011-12-11
Возраст : 33
Откуда : Киев

СообщениеТема: Секс після перерви   Чт Янв 26, 2012 12:33 pmПа­у­за в сек­су­аль­них сто­сун­ках мо­же три­ва­ти місяці й ро­ки.
Відкриваючи для се­бе за­но­во фізичну близь- кість, важ­ко впо­ра­ти­ся з хви­лю­ван­ням і три­во­гою. Історії тих, хто пе­ре­сту­пив свої стра­хи, і по­ра­ди, як з ни­ми впо­ра­ти­ся.

Рек­ла­ма і ЗМІ нав'язу­ють нам уяв­лен­ня про те, що ре­гу­ляр­ний при­страс­ний секс необхідний для нор­маль­но­го жит­тя. І ми відчуваємо, що прос­то зо­бов'язані от­ри­му­ва­ти сек­су­аль­ну на­со­ло­ду і праг­ну­ти до за­до­во­лен­ня.
Тим, хто не­кри­тич­ний до подібного по­дан­ня про місце сек­су у своєму житті, стриманість мо­же зда­ва­ти­ся особистою не­вда­чею і навіть трагедією. І по­до­ла­ти цей сте­рео­тип не­прос­то.

Хви­лю­ван­ня і три­во­ги при поновленні сек­су­аль­но­го жит­тя відчувають і чоловіки, і жінки. Стра­хи, що ви­ни­ка­ють в да­них об­ста­ви­нах, універсальні, - прав­да, чоловік частіше конце- нтрується на то­му, чи змо­же він після пе­ре­рви за­до­воль­ни­ти свою парт­нер­ку, - він не впев­не­ний у своїй сексуальній спроможності.

Жінка більше думає про те, що їй ось-ось до­ве­деть­ся ого­ли­ти своє, як во­на відчуває, не­доско­на­ле тіло. Во­на переживає страх власної непривабливості.

Але для кож­но­го сумнів «чи бу­ду я на висоті?» означає на­сам­пе­ред: «чи вий­де у ме­не?». Не­прос­то довіритися іншому, бу­ти со­бою і от­ри­ма­ти справжнє за­до­во­лен­ня від сек­су, пе­ре­бу­ва­ю­чи в полоні подібних емоцій.

З таймером на побачення

Час­то пер­ше по­ба­чен­ня стає вип­ро­бу­ван­ням для на­шо­го са­мо­любст­ва: несвідомо ми сприймаємо йо­го як іспит, який кров з но­су тре­ба зда­ти на відмінно і в ре­корд­но короткі терміни.
При цьому не залишає відчуття слабкості соціа- льних зв'язків з партнером і хиткості об'єдную- чих нас емоцій. Виникає страх втра­ти­ти часу на при­го­ду, яка мо­же не ста­ти чи­мось більш се­рй­оз­ним.
В го­ло­вах у су­час­них коханців час­то цокає тай­мер. Їм, як на кас­тин­гу, тре­ба обов'яз­ко­во блис­ну­ти, по­ка­за­ти все, на що во­ни здатні, про­яви­ти се­бе в кра­що­му вигляді за ко­рот­кий проміжок ча­су.
Це породжує три­во­гу - ад­же ко­жен чу­до­во розуміє, що за­раз грає якусь роль. У такій ситуації відчути близькість, довіру ду­же склад­но. А без цьо­го май­же не­мож­ли­во відчути своє ба­жан­ня, на­лаш­ту­ва­ти­ся на парт­не­ра і от­ри­ма­ти за­до­во­лен­ня під час сек­су.
По­ча­ти історію з чис­то­го лис­та зав­ж­ди не­прос­то. Ван­таж ми­ну­лих відносин, вда­лих чи ні, ми не­се­мо з со­бою в но­ве жит­тя, і там він мо­же да­ти про се­бе зна­ти в са­мий невідповідний мо­мент.

Незвідана територія

Ми не тільки боїмося виг­ля­да­ти не­пе­ре­кон­ли­во - нас лякає влас­не по­тяг: віддавшись по­ри­ву, мож­на по­тра­пи­ти в емоційну залежність від парт­не­ра. По­вер­ну­ти­ся до сек­су означає піддати се­бе ри­зи­ку ще раз пе­ре­жи­ти біль і роз­ча­ру­ван­ня.
Але са­ме нові відносини до­зво­ля­ють нам відійти від звичної схе­ми і про­яви­ти се­бе в несподіваній ролі. Більшість психологічних і сек­су­аль­них про­блем по­си­лю­ють­ся че­рез звич­ку ви­бу­до­ву­ва­ти відносини сте­рео­тип­ним спо­со­бом.
Пе­реш­код вже немає, але ми все так же об­хо­ди­мо їх при­ма­ри на своєму шля­ху. Або прос­то не намагаємося осво­ю­ва­ти незвідані території, і то­му навіть не знаємо, де закінчуються наші кор­до­ни.
По­вер­нен­ня до гармонійних сек­су­аль­них відно- син мо­же ста­ти­ся з парт­не­ром, який зовсім не є пре­крас­ним прин­цом або прин­це­сою, про які ми мріяли все жит­тя. Нерідко двоє пе­ре­жи­ва­ють найкращі мо­мен­ти, ко­ли не че­ка­ють один від од­но­го за­над­то ба­га­то чо­го.

У цьо­му ви­пад­ку у партнерів немає ми­ну­ло­го і немає май­бутньо­го, во­ни сконцентровані на то­му, щоб от­ри­му­ва­ти за­до­во­лен­ня від кожної миті, про­ве­де­но­ї ра­зом. Во­ни живуть тут і за­раз.

Сказати чи змовчати?
«Помітить но­вий парт­нер, що я дав­но цим не зай­ма­ла­ся (-вся)?», «Опи­ню­ся я в ла­ду з йо­го тілом і зі своїм влас­ним?» - ці пи­тан­ня му­чать тих, ко­му на­ле­жить відновити своє сек­су­аль­не жит­тя.
То чи вар­то го­во­ри­ти про те, що так лякає? Свої стра­хи вар­то про­го­во­рю­ва­ти в то­му ви­пад­ку, як­що ми припускаємо, що у відносин є майбутнє.
Але не вда­ва­йте­ся в деталі, не нав'язуй­те парт­не­ру роль турботливої ​​матері (або муд­ро­го бать­ка) і, зви­чай­но, не зви­ну­ва­чуй­те се­бе в то­му, що все скла­ло­ся са­ме так.
Ва­ша відвертість, швид­ше за все, роз­ря­дить ат­мо­сфе­ру і до­зво­лить вам обом бу­ти більш уваж­ни­ми один до од­но­го, але в той же час і більш грай­ли­ви­ми. Ад­же в цей мо­мент ува­га перемикається з влас­них три­вог на по­чут­тя парт­не­ра, так що відкритість кож­но­го ефек­тив­на для обох.

Тіло для любові

Не вар­то ста­ви­ти­ся до фізичної близькості надмірно се­рй­оз­но. Пливіть за течією, віддавай- теся своїм відчуттям і будь­те чуйні до сигналів сво­го тіла, довіряйте йо­му і вчіться при­но­си­ти собі приємні відчуття.
Ад­же на­ше тіло - най­тон­ший інструмент, який дарує нам найкращі та різноманітні відчуття. Ко­ли ми в контакті з ним, ми отримуємо за­до­во­лен­ня, навіть як­що утри­ман­ня три­ва­ло кілька років.
Вар­то ви­ко­рис­то­ву­ва­ти час, що передує лю­бов­но­му по­ба­чен­ню, для то­го щоб на­лаш­ту­ва­ти­ся на влас­не тіло, яке і з'єднає нас з іншою лю­ди­ною.
Мож­на, на­прик­лад, вранці і ввечері на кілька хви­лин ляг­ти, роз­с­ла­би­ти­ся, на­ма­га­ю­чись сфо­ку­су­ва­ти ува­гу на тих об­ра­зах і ба­жан­нях, які на­пов­нять напівдрімоту. На­лаш­ту­ва­ти­ся на своє тіло до­по­мо­же ма­саж або са­мо­ма­саж з аро­ма­ти­зо­ва­ним мо­лоч­ком або олією.

Піклуючись про се­бе, ми отримуємо за­до­во­лен­ня і відчуваємо се­бе впевненіше.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Nimfa

Nimfa

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2014-08-03
Возраст : 33
Откуда : Киев

СообщениеТема: Re: Секс після перерви   Вс Авг 03, 2014 3:53 pm

інколи перерву треба робити
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Виталий

Виталий

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2018-02-11

СообщениеТема: Re: Секс після перерви   Пн Ноя 12, 2018 7:26 pm

Да, без перерви важко!
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент
СообщениеТема: Re: Секс після перерви   

Вернуться к началу Перейти вниз
 
Секс після перерви
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
ПОЛИТИКА и ОБЩЕСТВО :: Семья и домашние хлопоты :: Любовь и отношения-
Перейти: